22.12.jsme si po malých-velkých problémech, se sněhovou kalamitou Anglie, přivezli naší malou cácorku domů. Jmenuje se DEAKIE DI JAMACIA SPECIAL, a protože Ginger-zazvor je koření z Jamaiky, tak je to naše Ginger, nebo Gingi, Gin, pusinka, sluníčko atd...

22.11. jsme si udělaly výlet kousek od Londýna. Byly jsme se tam podívat na naší novou cácorku. Jmenuje se Ginger, je nejkrásnější, nejmilejší, nejmazlivější.....

Dneska jsme dostali pár fotek naší krásné, miloučké Dorothky- Dorinky.

A ted ještě pár fotek našich holek, z letošního krásného slunečného podzimu...

Taky jsme se byli podívat za naší Deianeirou - Dájou, je to naše malá mazlivá rošťanda, moc podobná své babičce Aylince.
Konečně jsme se dostali za našim Adonisem- Filípkem, je to krásný, statný plyšák. Pohled i povahu má celou po své mamině - naší Kitynce...A všimli jste si toho autíčka? To je Adonisovo paníčky.
Mrkněte na toho našeho fešáka Diesela- Princátko- Deníska. Na jedné fotce je i jeho mazlivá dcerka Viktorka, poznáte, která to je?
Pár foteček ze života naší Dundee- Dandíska, je to krásná a pohodová plyšandička.
A je tu léto! Lenošení, procházky a občas i nějaké to koupání...
Letos se naše velké "Setkání šarpíčků" konalo na novém místě, v Roudné u Soběslavy. Věřte mi, moc se tam líbilo plyšáčkům i jejich páníčkům! 
Evička se snad na nás nebude zlobit, že jsme si sem dali pár krásných fotek našeho Castlona- Teryka. A že jim to s Garpíškem běhá, co !

30.4.oslavila naše Cecilka a všichni její sourozenci krásné 7. narozeninky!
Přejeme jim hodně zdravíčka, štěstíčka, a aby nám ještě dlouhodlouho dělali radost, sluníčka naše !

26.4. se byla podívat na výstavě v Č.Budějovicích naše dvě vnoučátka, Valentinka -Tina a Viktorka -Viky, dcery našeho Diesela- Princátka. Tina je celá praprababička Kitynka a Viky je moc podobná své babičce Cecilce, mrkněte na to...

A po dlouhé zimě, pár foteček z probouzejícího se jara.

Dnes 16.4. jsem se byla podívat na naše Pricátko- Diesel, je to krásný, mazlivý kluk. Velké lásky se mi dostalo i od jeho dcery Viktorky, která je líbací po prababičce Aylince a krásná po babičce Cecilce!

31.3. oslavila naše Aylinka, spolu se svými brášky Adonisem- Filipem a Artushem, své krásné 10. narozeninky! Přejeme si, aby byli ještě dlouho zdraví, štastní a veselí, pusinky naše!

Na procházce jsme potkali túze podivné zvířátko, mrkněte na to...

A pár foteček z letošní opravdu dlouhé zimy...